Hakkımızda

architecture-22039_640Hakkımızda

Şirketler için özel ve modüler yazılım çözümünde; yenilikçi, çağdaş ve teknolojik ürünler üretip, uzman personeli ile özel yetenek ve tecrübeye sahip danışmaları ile ilgililere doğru sistemler sunan, çevreye duyarlı ve toplumsal sorumluluk bilinci yüksek olan Origami Yazılım; özellikle eğitim, perakende mağazacılık,güvenlik hizmetleri ( Çok Şubeli kurumsal )sektöründe bulunan kamu ve özel kuruluşlarına özel operasyonel projeler ve çözümler sunmaktadır.

Sektördeki 15 yıllık deneyimini müşterileri ile paylaşma arzusunda olan Origami Yazılım, genç,dinamik ve olgun bir yapılanmadır.

Origami Yazılım İstanbul merkezli bir kuruluş olarak ulusal ve uluslararası arenada öncelikle Web Tabanlı İnsan Kaynakları Yönetim Sistemi,Nebim  Entegrasyonları,Mobil müşteri cari hesap takip yazılımları, Site yönetim yazılımları ,Web Tabanlı ve Mobil CRM yazılımları v.b. gibi” çözüm odaklı konular üzerinde dünyadaki en son teknolojileri kullanarak geliştirmeye devam ettiği yazılım paketleri, her sektörden, her ölçekte şirket tarafından tercih edilerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Bu hizmetler dışında kurumların talepleri doğrultusunda kuruma özel web tabanlı veya mobil yazlımlar üreten , geliştiren ve entegrasyonunu sağlayan şirketimizin öncelikli amacı

  •  Gerçekçi çözümler üreten
  •  Projeyi kazanmaktan çok en iyi şekilde sonuçlandırmaya çalışan
  •  Çalıştığı kurumu özel gören ve özel yapan
  •  İşi değil süreci yönetebilen
  •  Belirlenmiş kalıplara bağlı kalmadan
  •  Doğru ,Şeffaf,hızlı düşünebilen;

bir yapı oluşturarak oldukça hızlı hareket eden ve acımasız bir rekabet ortamının oluştuğu günümüz koşullarında müşterilerine en iyi hizmeti , en hızlı ve talep edildiği şekilde sunarak onları rakiplerinin bir adım önüne geçirmek için çalışan sürekli çözüm ortağı olmaktır.

Eğer İnsanlar ustalığımı kazanmak için ne kadar çalıştığımı bilselerdi yeteneğim onlara o kadar mükemmel gelmezdi.

Michelangelo Buonarroti

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s